Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Rejestracja

71 39 21 256

Teleporady

71 758 24 57

Portal Pacjenta

E-USŁUGI JUŻ DOSTĘPNE DLA NASZYCH PACJENTÓW

Zapraszamy wszystkich pacjentów do skorzystania z uruchomionych przez Publiczny Zakład Lecznictwa Ambulatoryjnego w Strzelinie e-usług w ramach zrealizowanego projektu nr RPDS.02.01.01-02-0061/16 pn.: „Informatyzacja Publicznego Zakładu Lecznictwa Ambulatoryjnego” dofinansowanego ze środków EFRR w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020.

Wierzymy, że uruchomione e-usługi usprawnią Państwu kontakt z naszą placówką i ułatwią dostęp do świadczonych usług medycznych. Z e-usług możecie Państwo skorzystać poprzez jedną z dwóch dostępnych platform, z którymi współpracuje nasz system informatyczny:


 

PORTAL PACJENTA
dostępny pod adresem https://przychodniastrzelin.pl

Pełny dostęp do Portalu jest możliwy po aktywowaniu konta w jednej z naszych placówek medycznych. W ramach Portalu Pacjenta możecie Państwo skorzystać z następujących usług:

E-Rejestracja - elektroniczna rejestracja do wybranego pracownika medycznego, bez konieczności wizyty i telefonowania do naszych placówek, rejestracja elektroniczną jest równoważna z rejestracją telefoniczną lub dokonaną osobiście w naszych placówkach.

E-Dokumentacja medyczna – dostęp do dokumentacji medycznej powstałej podczas wizyty w naszych poradniach.

E-Kolejka oczekujących – w tym miejscu możliwe jest sprawdzenie do jakich kolejek oczekujących na świadczenia medyczne jesteście Państwo zapisani.

E-Leki – podgląd leków przepisanych przez naszych pracowników medycznych z możliwością elektronicznego zamówienia recepty na leki na choroby przewlekłe, po wystawieniu recepty przez uprawnionego pracownika otrzymacie Państwo informację na Portalu o możliwości jej odebrania w naszej placówce.

E-Uczulenia – w tym miejscu możecie Państwo wprowadzić informację o uczuleniach na leki, wprowadzona informacja trafi bezpośrednio do lekarza podczas wypisywania recepty i zagwarantuje właściwą, bezpieczną dla Państwa terapię z ograniczeniem ryzyka reakcji uczuleniowych w oparciu o wprowadzone przez Państwa informacje.

E-Laboratorium – przy pomoc tej opcji uzyskacie Państwo dostęp do wyników badań laboratoryjnych zleconych przez naszych pracowników medycznych i wykonanych we współpracującym z nami laboratorium w Strzelińskim Centrum Medycznym.

UWAGA: korzystanie z Portalu Pacjenta jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Korzystania z Portalu Pacjenta link


 

OGÓLNOPOLSKI SYSTEM OCHRONY ZDROWIA (OSOZ) – dostępny pod adresem https://www.osoz.pl/PublicznyZakladLecznictwaAmbulatoryjnegoStrzelin

W ramach OSOZ możecie Państwo skorzystać z elektronicznej rejestracji, którą będzie mogli Państwo również przeprowadzić przy pomocy aplikacji mobilnej dostępnej na platformy

google play app store

Na platformie OSOZ możecie Państwo założyć konto (konto jest niezależne z kontami utworzonymi na Portalu Pacjenta) i jest wymagane do skorzystania z aplikacji mobilnej.

Poprzez platformę OSOZ i aplikację mobilną będziecie Państwo mogli nie tylko sprawdzić dostępność leków przepisanych przez naszych pracowników medycznych w aptekach współpracujących z platformą OSOZ jak również dokonać elektronicznej rezerwacji w wybranej aptece.

Pełne możliwości platformy OSOZ możecie Państwo poznać odwiedzając stronę prowadzoną przez Operatora Platformy, znajdującą się pod adresem www.osoz.pl


 

POWIADOMIENIA SMS

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych pacjentów w celu usprawnienia komunikacji uruchomiliśmy również usługę powiadomień SMS. Przy pomocy powiadomień przypomnimy Państwu o terminie wizyty, zaprosimy na badania profilaktyczne lub przekażemy inne ważne informacje z naszej placówki.