Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Rejestracja

71 39 21 256

Teleporady

71 758 24 57

Poradnia Otolaryngologiczna

W poradni otolaryngologicznej przyjmują specjaliści:

  • lek. med. Halina Walkowicz

Na wizytę do lekarzy należy umówić sie telefonicznie lub w rejestracji (71 39 21 256; 71 79 38 560)
W naszej poradni prowadzone są także konsultacje do medycyny pracy.

Na pierwszą wizytę należy przyjść ze skierowaniem od lekarza podstawowej opieki zdrowotnej.

Laryngologia to specjalizacja zajmująca się diagnostyką i leczeniem schorzeń: chorób nosa, zatok obocznych nosa, uszu, gardła krtani, ciągłe bóle głowy z zawrotami oraz uporczywym katarem i bóle gardła. Procesy chorobowe toczące się w w/w zakresie mogą rozprzestrzeniać się i powodować procesy chorobowe sąsiadujących tkanek.
Gabinet laryngologiczny dysponuje wysokiej klasy sprzętem z możliwością wykonania następujących badań u dzieci i dorosłych:

  • Videolaryngoskopia -oglądanie gardła, krtani oraz migdałków przez cienki endoskop nosowy.
  • Videorynoskopia (wziernikowanie nosa)
  • Videootoskopia badanie za pomocą endoskopu wprowadzanego do ucha z uwidocznieniem obrazu na monitorze i zapisem ruchomym obrazu umożliwiającym przechowywanie, odtwarzanie i porównywanie obrazu kolejnych badań
  • Badanie audiometryczne to subiektywne badanie słuchu.

W wyborze aparatury medycznej zakład kierował się zaawansowaniem technologicznym, bezpieczeństwem stosowania oraz łatwością obsługi i utrzymania.

W wyborze aparatury medycznej zakład kierował się zaawansowaniem technologicznym, bezpieczeństwem stosowania oraz łatwością obsługi i utrzymania.